ÜRÜNLERİMİZ

 
 

HAKKIMIZDA

acar logo1950’lerden bu yana taşımacılık sektöründe hizmet veren Acar Ailesi,1988 yılına kadar ferdi firmalar olarak sürdürdüğü faaliyetlerini 1988 yılına Acar Nakliyat ve Ticaret Kollektif Şirketi ismi altında toplayarak yoluna devam etmiştir.Şirketimiz yıllardan bu yana bir çok müşterisine verdiği hizmetlerin haklı gururunu yaşamaktadır.Hizmete başladığı günden bu yana kendini hep yenileyen firmamız müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmadığı tarihlerde firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini,hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz ‘’Nakliye Hizmeti’’ ile ilgili bir sistem olmamasına rağmen personeline verdiği eğitimlerle yöresinde Nakliyecilik Sektörünün başlangıcını oluşturmuştur.

Şirketimizin başlıca yaptığı Sır Barajı(Kahramanmaraş) Atatürk Barajı (Şanlıurfa) İstanbul Esenler Otogarı,İstanbul Metro İnşaatları demir lojistik hizmetlerini ve daha bir çok hizmetleri başarıyla yerine getirmiştir.

2007 yılında Mermer Sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız her geçen gün daha da güçlenmekte ve sektördeki yatırımlarını hızla arttırmaktadır.

Acar Mermer; Karabük-Ankara  İstanbul Karayolu 5.Km Kemaloyman Mevkii’nde firmamıza ait Acar Petrol İstasyonu bitişiğinde bulunan mermer fabrikasına, Karabük ili Safranbolu İlçesi nde  Rustik Yeşil Mermer Ocağına ve Kastamonu İli Araç İlçesinde  Safran White Mermer Ocağı,Kastamonu Ağlı ilçesinde Rosalia Bej Mermer Ocağına sahiptir.  Mermer Ocaklarımızda  üretmiş olduğumuz ham blok mermerler talebe göre ister blok olarak ister fabrikamızda işlenerek iç ve dış piyasanın talebine sunulmaktadır.

Acar Mermer yetişmiş insan gücüyle, teknolojiyi takip eden yapısıyla,yenilikçi anlayışıyla,modern fabrikasında, kendi ocaklarından sağladığı ürünlerle bütün dünyaya isteklere göre kalite,süreklilik ve yüksek kapasiteyi sağlayarak üretim yapmaktadır. Acar Mermer başlangıçtaki şevk ve heyecanından en ufak bir eksilme olmadan,sektöründeki kuruluşlar arasındaki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmaktadır.Daima daha ileriye ve mükemmele ulaşma azmindedir.

Acar Mermer Artık Android ve Iphone Uygulamalarında. İndirmek İçin Logolara Tıklayınız.

android appstore

sienabej,siena bej,beige,bej,perlatovalencia,devrek mermer,acar,acarmermer,acar mermer,ankara mermer,karabuk mermer,istanbul mermer,aglı beji,perlato valencia,perlato valensya,siena,mermer,marble,siena beige marble,marble,rosaliabej,rosalia bej ankara,rosaliabej istanbul,rosaliabej karabuk,safran white mermer,marble,

İLETİŞİM

 
 
Adres:    Kemaloyman Mevkii Acar Petrol Tesisleri Merkez Karabük 

Telefon:    +90 370 452 01 09

Faks:     +90 370 452 01 08


Cep Telefonu:  +90 532 276 31 06  +90 533 501 42 20

     Buradasınız: Home KURUMSAL HAKKIMIZDA